| anonim_4396 a întrebat:

Intrebarea se adreseaza in special celor care AU O TABLETA GRAFICA. Intre aceste doua modele ce imi recomandati: Wacom CTL 460 EN sau Kanvus artist 127(sau alta tableta grafica Kanvus care are suprafata activa mai MARE ca cea a tabletei Wacom-A4, A5)? Si daca aveti sfaturi legate de nivele de presiune, de dimensiunea tabletei si de marca tabletei. Va rog daca nu aveti o tableta grafica spuneti in raspuns. Va multumesc!

1 răspuns:
| moldovianu a răspuns:

Nu detin tableta grafica, dar m-am documentat pe net pentru tine si pe un forum englez se vorbea de aceste 2 tablete,useri care le detin si care au detinut una din ele si au trecut pe alta!
Concluzia:Cumpara Wacom, Kenvus are multe bug-uri, toti care au cumparat Kenvus voiau sa isi ia WAcom inapoi.Cam asta e.