| vasy1997 a întrebat:

laptopul meu nu mai merge, pur si simplu cand il pornesc nu imi arata decat ecranul negru, nici macar o linie, de ce oare?

Răspuns Câştigător
| MskDesign a răspuns:

Daca laptopul porneste si nu ai imagine ai 2 posibilitati:
-prima sa se auda niste beep-uri care e o atentionare ca ai probleme cu cipul grafic
-a doua ar fi display-ul

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Placa de baza sau placa video sau monitorul, du l la un service nu avea de unde sa stim noi exact ce are

| CasapuDenis a răspuns:

Placa de baza sau monitor...

| ShoboM a răspuns:

Salut, in Bios iti intra? Incearca sa introduci un cd sau stick bootabil cu windows sa vezi ce se intampla. Daca nu face nimic at du-te cu el la service.