| anonim_4396 a întrebat:

Buna m-ar interesa un laptop care sa se ridice la niste standarde cat mai ok. Dar sa ma incadrez in suma de 1000 de Euro.Doresc un laptop care sa-l pot folosi si pentru jocuriile noi fara sa am probleme. dar in acelasi timp sa arate si bine sa aiba un aspect placut.Ma puteti ajuta sa fac alegerea cea mai buna? Multumesc

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De 1000 de euro, iei un laptop bun, bun. IL vrei nou? Daca da, cel mai simplu ar fi sa dai o raita prin magazine, vezi configuratiile la fiecare, preturile, compari si iti alegi unul.
Daca nu, poti cauta pe net unul din orasul tau, te duci, vezi laptop-ul si mai negociati.
Iti recomand un laptop de la Acer, Toshiba sau Compaq happy.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna, m-ar interesa un laptop, care sa se ridice standarde, cat mai ok. dar sa ma incadrez in suma de 1000 de euro. Doresc un laptop care sa-lpot folosi si pentreu jocurile noi fara sa am probleme. Darin acelasi timpsa aratesi bine sa aiba un aspect placut.Ma puteti ajutasa fac alegerea, cea mai buna?
-Multumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dai chizda sau te futzi?

| ryanpoe a răspuns:

Iti dau eu unu in 400 full option.id ryan. poe66 si vb...