| RoarA a întrebat:

Ma gandeam sa-mi schimb telefonul, il am de aprox. 4 ani (iPhone 5) si ma gandeam sa iau luna viitoare iPhone 7 sau sa astept pana in toamna sa apara iPhone 7s, iPhone 8, de asemenea ma gandeam la Samsung S7-S8. Ce-mi recomandati?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa îți vina greu sa schimbi iOS cu Android. O sa te cam cerți cu el pentru ca nu o sa îți facă pe plac și pana la urma vei vrea sa il vinzi, iar la revânzare vei pierde ceva bani, pentru ca se devalorizează. Cel mai bine e sa îți iei tot iPhone, și sigur vei fi mulțumit/ă. Nu face experiențe din acestea periculoase pe banii tai, te va ustura buzunarul... Îți doresc succes și sper ca ti-am fost de ajutor!

3 răspunsuri:
| D3I3 a răspuns:

Samsung S8 - încearcă și tu ceva nou
Observ că este bun și arată destul de ok. În orice caz, la cumpăratul noilor telefoane e ca și la loteriewinking Îți trebuie noroc să cumperi unul care chiar să țină ceva timp.

| Superior a răspuns:

Treci la S8, o sa fie foarte fain!

| Live4Ride a răspuns:

Samsung S8 merita!