| anonim_4396 a întrebat:

Ce va aparea in toamna? Iphone 5s sau iphone 6?
Siiiii...Ce imi recomandati? Sa-mi iau acum iphone 5 sau sa astept pana in toamna sa-mi iau 5s/ 6? Fundaa puppy dog eyes.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna! Va aparea Iphone 5s http://www.idevice.ro/......i-elegant/ si eu zic sa ti-l iei pe cel care apare in toamna.

6 răspunsuri:
| PVAAVU a răspuns:

Eu zic sa-ti iei IPhone 6, ca e mai dezvoltat; se vede dupa numar.

| adybutterfly a răspuns:

Nu tot ce va fi nou va fi si bun, dar dat fiind ca e Apple vor apare foarte mici erori de soft, parerea mea este sa iti cumperi un iphone 5, este suficient de bun pentru orice si cred ca iti va satisface si asteptarile! O zi placuta

| Pau17 a răspuns:

I-ati un Samsung Galaxy s 3. e mai bun ca Iphone-urile si iti da raspunsurile corecte si utile mai ales la S voice fata de Siri.Samsung Galaxy s 3 face poze si cu camera din fata, panorame, etc iar culoriile sunt asa vii si iesi foarte calumea. Eu nu mi-am mai folosit aparatul foto de cand am telefonul asta. O colega de-a mea a avut Iphone si in 4 luni i s-a stricat. Pe iphone aplicatiile nu merg atat de bine.
Parerea mea.

| AndreiuuMrrr a răspuns:

Nu mai comentati aiurea.
Cand a aparut iPhone 4S toata lumea vorbea de 5 ca acesta o sa fie chestii d-astea, pana la urma nu a aparut 5 a aparut 4S.

| copilnebun69 a răspuns:

Eu zic sa iti iei Iphone 6 este mai bun, si mai scump, ok merita. FUNDA?

| ASU96 a răspuns:

Iati Iphone 5 ca 5s o sa fie din plastica si o sa fie cel mai ieftin iphone.