| Rvaj a întrebat:

Sunt un utilizator Samsung, si as vrea sa mi schimb telefonul. Am un telefon de 1 an si ceva si as vrea sa mi l schimb si chiar nu stiu intre ce sa aleg: Iphone 8 sau Samsung 9/9+. Va intreb pentru ca n am mai folosit iphone pana acum si nu stiu daca merita in totalitate. Va astept parerile!

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Alege altceva.
In ideea ca vrei sa faci pe șmecherul in cluburi alege oricare. Chiar nu conteaza. Fraierii saliveaza doar la Samsung si iphone.

| SoUnD07 a răspuns:

IPhone este avantajat de sistemul de operare mai clean, dar Samsung-ul este asamblat mai calitativ și arata mai bine ca aspect și ca specificați tehnice și îți sugerez S9+ eu am S7 edge și nu regret de nimic.
Implus Camera e mai buna pe S9+ fata de iPhone 10 și IPhone 8.
Fundă?