| DenimM a întrebat:

Ce telefon imi recomandati dintre un iPhone 6S si un Galaxy S6 Edge?
Pana acum am avut mereu numai Samsung, S3, S4 si m-am cam plictisit de acest meniu de la Samsung si vreau o schimbare.
Vreau sa-l cumpar pentru o perioada de 1 an apoi sa-l schimb pentru uramtorul model de iPhone sau Samsung (depinde de ce aleg acum).

Eu as opta mai mult pentru un iPhone 6S, eu folosesc telefonul in majoritate pentr Facebook, poze, pentru comunicare mai mult.

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Atâta timp cât nu vrei performanță poți alege iPhone 6S pentru că și el e foarte bun, dar la specificații Samsung Galaxy S6 Edge e mai bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iphonw 6

| ioanoanea15 a răspuns:

Pai daca te-ai plictisit de Samsung poti sa iti iei iphone cine te retine? Ambele sunt telefoane bune si se musca bine la urma urmei traim in 2016 aproape orice telefon se misca bine.