| AndreeaIsNoQueen a întrebat:

Buna ma numesc Andreea! Am sa va pun o intrebare:
Voi cum ati vrea sa fie viitorul in 2020 sau 2030?
Si ce tehnologie ati vrea sa fie?

Răspuns Câştigător
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Buna Andreea...Pai eu sunt cam in pas cu tehnologia.Nu se stie ce v-a urma.In 2011 a fost cu tabletele.Au aparut fel de fel de tablete si cu motoarele pe electricitate etc etc.In 2012 inca nu se stie pe ce se axeaza omenirea. Oricum gandeste-te la viitorul apropiat.Intr-un an se schimba foarte multe dapoi in 10-15 ani...

5 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Buna, ma numesc Danut. As vrea sa facem sex prin telefon in 2020, iar in 2030 vreau sa fac primul avort. Ce concluzie poti trage de aici? E simplu, copilul nu se mai naste dupa 9 luni, se naste dupa 10 ani, ceea ce inseamna ca nu vei mai face avortul in spital, ci intr-o clasa primara, cu un invatator, pe post de martor ocular. Ce crud sunt...

| teodora555 a răspuns:

In 2020 pana ini 2030 as vrea eu sa fiu presedintele Romaniei,

| rapgirl123 a răspuns:

Ca si acum. Numai ca Romania sa aiba mai mul bun simt. si salarii mai bune

| alexandra2859 a răspuns:

In 2020-2030 o sa ne gandim de exemplu cum stateam noi si bagam benzina la masini pentru ca in anii aia nu o sa mai existe masini cu banzina si sunt sigura ca o sa existe roboti care o sa faca toate treburile casei si sa stea cu copiilaughingsi bineinteles visul meu sa poata oameni sa se duca mai des pe luna, marte si alte diferite plenete.

| AnDee23 a răspuns:

Eu as vrea sa ne bae un cip in mana tutror oamenilor si cand ne gandim la un prieten si zicem "buna,, el sa ne raspunda