| abcdefgh a întrebat:

Mai stiti programe de editat poze? Ceva in genul : Photo Scape. Dau fundita la cele mai misto si fara "virushei".

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| Bybanu a răspuns:

Photoshop

| misa_4217 a răspuns:

Photoshop(dar trebuie sa ai mult spatiu pe memorie)si poze de asemeneawinking
CaptureNx-in special pentru fotografii facute de aparate Nikon dar merge si pentru celelalte
Portrait Professional 8-pentru editarea portretelor
sau online pe fotoflexer.com sau splashup.com

| MimiShor_3518 a răspuns:

Picnik. happy Iti faci cont ( gratuit). Sunt multe lucruri interesante pe acolo :d.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photoshop
http://download.kappa.ro/action__file/id__997

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hello. Un program dragut este Dreamlight, mie mi-a placut foarte mult, nu are virusi si-l gasesti de downloadat pe internet.Singura problema este ca trebuie sa ai licenta, dupa 2 saptamani nu mai merge daca nu ai licenta. Un alt program foarte bun si performant este Photoshop, FastStone Image Viewer, etc.

| Adytzuuu a răspuns:

Photoshop photoistrumet.