| RwwrSlz a întrebat:

merita sa imi cumpar NIKON L120? As vrea sa imi spuneti daca focalizeaza pozele, meniul este simplu sau complicat? Il tin bateriile? Spuneti-mi cat mai multe despre el. Funda + Vot!

1 răspuns:
| SirAndi a răspuns:

Am un NIKON L120 de aproximativ 1 an si pot spune ca sunt foarte multumit de el. Am dat la vremea respectiva cam 1300 ron, scoate poze foarte bune pentru un aparat semi-professional, meniul este foarte simplu dar are si unul avansat (eu nu l-am folosit pe acela), iar in legatura cu bateriile eu am unele reincarcabile mi le-au dat cadou si mă țin cam 2 - 300 fotografii lejer. In mare parte iti recomand acest aparat, ținand cont de raportul calitate - pret. O seara buna!