| CiicxuBăă a întrebat:

Messul meu are o problema de cand am instalat Messenger 11 si ca sa se dezinstaleze vreau sa instalez 9 sau 10, caci eu am sters ce avea legatura c Messenger 11 dar tot instalat e. Dar cand vreau sa instalez 9 sau 10 imi apare Yahoo! Messenger is unable to download files needed for instalation. Please check firewall settings and retry installation. Si vreau un messenger nou pentru ca eu nu mai il pot folosi din cauza lui 11. Funda pentru cine ma ajuta cu un sfat. ce pot face ca sa mearga messul.

Răspuns Câştigător
| Adda27 a răspuns:

Buna. Nu ne-ai spus daca ai l-ai dezinstalat din Control panel. Daca nu ai intrat intra acolo si da-i add and remove programs si alege din acea lista messengerul. Sper ca ti-am fost de ajutorwinking

2 răspunsuri:
| MadisonMDX a răspuns:

Arianna are dreptate, intra in control panel si apoi dai click pe add or remove programes si de acolo te descurci

| CiicxuBăă explică:

Si imi puteti spune va rog unde e control panel? laughing Nu prea ma descurc.