| zSchizophrenic a întrebat:

Mi-a fost spart contul de facebook, iar ca sa il recuperez a trebuit sa-mi scriu numarul de telefon ca sa imi trimita acel cod de resetare a parolei.Problema este ca am folosit de prea multe ori codul si acum nu ma mai lasa deloc.Imi spune ca am folosit de prea multe ori codul.Peste cat timp o sa ma lase din nou? Va rog,ajutati-ma, sunt disperata si nu mai stiu ce sa fac sad.

3 răspunsuri:
| Patricia88 a răspuns:

Trimite un mail celor de la facebook si spune-le despre problema ta.

| LaduncaDarian a răspuns:

De ce ai scris nr de tel mai bine schimbai parola la facebook prin email si schimbai totul...

| innocentkid44 a răspuns:

Si la mine a fost la fel acum 4 luni...asteapta pana maine...si mai incearca odata... daca nu schimba-ti parola prin email...sau...cauta 3 persoane de incredere...le selectezi si facebook le trimite un cod...ar fii bine sa ai si un alt cont prin care sa iti dea codul... dupa ce ai primit cele 3 coduri.le tastezi si dai ok...iti schimbi.parola...si dupa il securizezi kiss
Funda?