| adyyy_4785 a întrebat:

Buna mi-am cumparat nniste casti cu tot cu microfon, sunetul mi se aude foarte bine, dar cand dau la panoul de control, audio devices sa fac proba la microfon, cand vorbesc imi apar impulsuri, desi microfonul merge, dar cand dau sa aud cea ce am spus se aude un parait va rog ajutati-ma daca puteti,

1 răspuns:
| anonim555344 a răspuns:

Ti prea aproape de gura si cum rasufli se fac suieratur ca si la telefon cand inregistrezi dar un microfon mare nu are treaba de astea dar alea mici da