| bogdan13513513 a întrebat:

Ofer fundă! Am cumpărat o placa de bază de la Gigabyte și acum când bag in mufa de la microfon microfonul se aude un hâșit in căști și microfonul la fel se aude țin să menționez că toate driverele audio sunt instalate realtek si am probat și pe alte PC uri si microfonul merge ajutați-mă un Link orice!

Răspuns Câştigător
| Edw08 a răspuns:

S-ar putea sa ai o pierdere de curent pe periferice. Vezi dacă totul e in parametrii normali cu un multimetru