| Cozyy a întrebat:

Buna
Mi-am luat de curand un Lg gt505. dimineata am vrut sa-i dau un restart si cand l-am repornit nu a mai mers touch-ul, nici butoanele laterale, nici butonul de raspuns sau inchidere. Dar cand il opresc si il bag la incarcat pe ecran imi apare data si ora si bateria incarcadu-se.
Ce poate avea?

Răspuns Câştigător
| shtefy a răspuns:

Nu stiu ce ar putea avea, eu zic sa il lasi un timp asa la incarcat si dupa un timp ar trebui sa iti mearga si eu am avut probleme si si-a revenit, apai daca o sa-ti mai faca probleme eu zic sa il duci la un service decat sa-ti bagi degetele tu prin el parerea mea...

2 răspunsuri:
| eve_5699 a răspuns:

Odak telu e nou te duci cu certificatul de garantie de unde l'ai cumparat, daca nu ai alte 2 posibilitazi:
1.il duci la relarat(ceea ce o sa te coste)hee hee
2. scoate'i bateriea, e tot un fel de restart.sau pur si simplu lasa'l inchis vreo 24 ore

apropo, daca nu l'ai incarcat vreo cateva zile, s-a dus bateriea, si nu mai poti face nimic cu bateriea, trebuie sa cumperi alta! baftawinking

| Cozyy explică:

Am rezolvat problemahappy l-am lasat cam doua ore si si-a revenit singur.