| Tucică a întrebat:

Mi-am luat ieri Rpes 6 v2 pentru PES 6. L-am instalat si totul a fost bine. Dar cand am intrat in liga 1 arata sigla tuturor echipelor ( ex : steaua, dinamo ) dar nu se numeau asa. Erau alte echipe. Si jucatorii nu erau ai stelei erau altii. Cum pot scapa? Dau fundita!

6 răspunsuri:
| oanecorleone a răspuns:

Trebuie sa iei si rpes 6 v1 pentru ca rpes 6 v2 se baga peste rpes 6 v1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te in system request parca... si ai acolo optins file dai enter si apoi te duci la load file si dai acolo ...si o sa ai numele echjipelor si echipamentele lor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu au licenta trebuie s-o iei de pe net

| jecamyme a răspuns:

De unde ai download-at?

| PinkFoxy a răspuns:

Cred ca este o greseala de fabricare.

| grig19joint a răspuns:

Sall, am instalat rpes6 v1 si nu imi arata stema la echipele romanesti, iar rpes v2 de unde o pot lua si eu. plz o sugestie