| JulesDC a întrebat:

mi-am spart sticla la Nokia Lumia 625. Aveti ideea cat m-ar costa sa o înlocuiesc? Trebuie sa imi schimbe si touchscreenul? Daca da, cat costa? Mulțumesc

1 răspuns:
| teanette27 a răspuns:

Salutare! Depinde daca spartura s-a produs pe majoritatea ecranului, unele service-uri o pot inlocui si partial. Cu touch-ul daca nu ai mai avut probleme, nu este neaparat necesar, dar de cele mai multe ori acestea se schimba impreuna, intrucat sunt amandoua afectate. Pretul display-ului nu cred ca poate depasi suma de 200 de RON. Succes!