| diana12lari a întrebat:

mi s-a zgariat ecranul de la telefon. ce as putea sa fac ca sa nu se vada? cu ce sa dau, sau.nu stiu, orice
dau fundaaaaaa!

Răspuns Câştigător
| clg a răspuns:

N`ai ce daca e zgariat.doar alt geam. Daca te intereseaza pe tine si pe colegii de aici.site bun (sper ca nu fac spam)
http://www.gsmnet.ro/

3 răspunsuri:
| Ucigasuldeprostie a răspuns:

In curand va aparea si la noi o ceara speciala pentru ecranul de telefon ( are rolul de a astupa zgarieturile ). Pana atunci mai ai rabdare.

| yeti54 a răspuns:

Nu ai cu ce sa il dai ca sa nu se vada. Eventual sa iti pui un abtibld pe ecran, incearca sa te duci la un centru si sa iti schimbi ecranul. Acu nuch cat costa. Da de aiai te descurci tu. happy

| Krysss a răspuns:

Schimbat geamu de protectie nu ai cu ce sa il dai ca sa nu se vada.