| anonim_4396 a întrebat:

o intrebare penibila : am un laptop Acer aspire one 725 cu APU AMD c-60 1 ghz dual core si placa video ati radeon de 256 mb, intrebarea este: pot sa ii schimb procesorul sau placa video? sau asa mai pe larg, este vreun laptop la care i se poate schimba procesorul?

3 răspunsuri:
| Felix_Remus_1990 a răspuns:

Nu,din cate stiu nu este nici un laptopt care ii poti schimba procesorul. Daca ai PC poti.

| CinevaNou a răspuns:

Da, la toate se poate schimba procesorul, placa video in niciun caz. Dar trebuie sa iei neaparat unul pe acelasi socket, care o sa fie tot slab fata de ce a aparut acum, deci investitie proasta.

| K0sti a răspuns:

Placa video nu, procesorul da, desi ma indoiesc ca vei gasi!