| keepcalm1232 a întrebat:

Salut am o intrebare de IT pentru cunoscatori....Am un laptop Acer aspire 5552 si are o placa video mica intrebarea mea este daca se poate upgrada adica ii pot schimba/pune o placa video mai buna?

Răspuns Câştigător
| tororoki a răspuns:

Sunt cateva modele de Acer la care poti schimba (la majoritatea sunt lipide de placa de baza) dar crapa repede, cel mai bine este sa o duci in service si sa vezi.

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

NU!

| raduradu2014 a răspuns:

Bineinteles ca da

| GuessWho_8056 a răspuns:

Daca este mica, cred ca este si veche, poate ai AGP, acelea sun si scumpe si cam proaste, adica a trecutde mult generatia AGP, dar daca este "lipita"de placa de baza... numai la service poti sa vezi