| OfyciallAllex a întrebat:

Buna, oare pot recupera contul de Facebook daca nu mai știu nimic?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai nu mai ai ce sa recuperezi daca FB ti l-a inchis.

Fa-ti cont nou.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea. Posibilitățile sunt minime.

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Cam greu: trebuia sa reții măcar numărul de telefon ( asta în caz de asta ai folosit pentru conectare) / adresa de e-mail.
Parola, etc.

| dullcat a răspuns:

Buna.Nu.Ar trebui as stii macar emailul, pentru a recupera parola.Iti poti face un document word in care sa iti notezi conturile de pe diferite siteuri si retele sociale, cu emailul, ca pe viitor sa nu mai ajungi aici.