| andreig a întrebat:

Cum iti poti recupera contul de facebook dupa ce ti-a fost sters?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Buna.
El nu este sters fizic, doar inactiv.
Cu adresa de e-mail si parola il reactivezi!
Pa, pa.

| Cezar a răspuns:

Nu mai ai cum sa til recuperezi odata ce a fost sters, poti sa iti faci altu! Dar daca a fost sters, nu cred ca mai poti, doar nu sta in standby!
Bafta in continuare!

| lucianziceadevarul a răspuns (pentru Cezar):

Eu am recuperat contul cu e-mail-ul si parola...se poate recupera

| Domnica_Florescu_1965 a răspuns (pentru lucianziceadevarul):

Puteți sa mi spuneți si mie pașii pentru recuperare?

| 3my098 a răspuns:

Daca ti-a fost STERS.Normal ca nul mai poti recuperalaughing

| AstaMicaTeIubesteMoolt a răspuns:

Nu mai poti... fatzi altul

| lucianziceadevarul a răspuns:

Il poti recupera...eu l-am recuperat cu e-mail-ul si parol...bafta