| OfyciallAllex a întrebat:

Buna, oare pot recupera contul de Facebook daca nu mai știu nimic?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai nu mai ai ce sa recuperezi daca FB ti l-a inchis.

Fa-ti cont nou.

| dullcat a răspuns:

Buna.Nu.Ar trebui as stii macar emailul, pentru a recupera parola.Iti poti face un document word in care sa iti notezi conturile de pe diferite siteuri si retele sociale, cu emailul, ca pe viitor sa nu mai ajungi aici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea. Posibilitățile sunt minime.

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Cam greu: trebuia sa reții măcar numărul de telefon ( asta în caz de asta ai folosit pentru conectare) / adresa de e-mail.
Parola, etc.