| 9089 a întrebat:

pana cand tine Black Friday? doar pe 23.11. 2012? sau si mai mult? plizz raspundeti repede(funda)

5 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut
Depinde de la magazin la magazin
Uite lista completa
http://goo.gl/1cuH1
spor la cumparaturi

Răspuns utilizator avertizat
| CautNume a răspuns:

Depinde de magazin, dar, de fapt, Black Friday inseamna vinerea neagra.

| Freddie23 a răspuns:

In general da, doar pe 23... dar unele magazine mai prelungesc promotiile si pentru sambata si duminica!

| bogdi504 a răspuns:

Black Friday inseamna vinerea neagra sau a reducerilor mai de graba si e decat vinerea insa sunt si magazine la care reducerile tin pana duminica (25.11.2012)