| SportBoy a întrebat:

Buna, pe 1 octombrie mi-am facut un abonament pentru Adobe Creative Cloud, primind 7 zile de incercare gratuita. Ieri s-a incheiat respectiva perioada, iar astazi am primit factura. Pe 1 am ales sa platesc prin cardul de credit, iar acum nu stiu unde as putea efectua plata pentru ca in contul meu, la Istoricul facturarii, imi apare doar sa descarc factura si sa trimit o copie pe mail. Sau se iau automat banii de pe card? Ma gandesc totusi ca banca ar fi trimis un mesaj pe telefon daca s-ar fi luat automat banii, sau sunt eu paralel? Cei care mai folositi acest plan de la Adobe, lamuriti va rog o persoana nedumerita laughing

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu iti trimite banca nimiclaughing Adobe e autorizat sa traga bani direct din cont cand ti-ai facut contul, si ii trag singuri. Verifica contul probabil au fost trasi deja.

| AlexElektro1987 a răspuns:

Pai pachetul ti-l alegi inainte si dupa trebuie sa platesti pentru el si in fiecare luna ti se iau banii si e posibil sa fi trebuit sa platesti atunci cand iti alegi pachetul sau banii ti se iau automat dupa astea 7 zile dar nu ti-a aparut tie pentru ca banii si-i trag ei si nu iti apare.