| andyND a întrebat:

Poate cineva sa imi spuna de ce nu imi merg aplicatiile pe nokia c3, le descarc si nu merg sad, si nici videoclipurile de pe youtube nu imi merg (spune: eror conection sau ceva de genul).
Multumesc. Funda

Răspuns Câştigător
| Alexander21 a răspuns:

Trebuie sa ai setarile de streaming. Sau setari java. Daca telefonul e de la Vodafone, poti sa il arunci. Mai mult iti mananca nervii.Aia distrug softurile din telefoane.Din cate zici tu,deja mai mult ca sigur e Vodafone, sau Orange, codat.