| Tavicleja2002 a întrebat:

Buna, pozele de la majoratul unei prietene sunt pe un stick, dar când vrea sa le deschidă ii apar linii pe poze, unele nu poate sa le descarce.
Stick-ul este nou iar pana acum nu i s-a întâmplat asta cu acele poze de pe acel stick

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bad-uri pe stick, stick de proastă calitate probabil, nu contează că e nou. Mai e posibil să fie pur și simplu de clasă de viteză mai mică decât ce cere aparatul foto cu care s-au făcut pozele în caz că au fost făcute cu un aparat foto.

1 răspuns:
| gelu1970 a răspuns:

Stick se comporta la fel pe alt pc/laptop?
daca poti sa postezi un exemplu e ok. adica o poza cu acea eroare.