| kidi a întrebat:

Am o intrebare: Pe un grup de whatsapp, au fost trimise niste poze. Copiii au trimis pozele si pe telefonul profei nu mai apar, desi ei le-au trimis.La ea pe telefon apare"acest mesaj a fost sters" desi ea nu le-a sters si nu avea cine si la ei in telefoane apar pozele. Nu avea cine sa stearga pozele, deci poate cineva sa-mi explice ce s-a intamplat?

7 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Dacă doar la ea apar ca șterse și la restul nu, cine a avut acces la contul ei le-a șters.

| Catrice a răspuns:

Ăla de le-a trimis poate să le șteargă definitiv și se pierde orice urma lel

| kidi explică (pentru Catrice):

Nu, le-a șters.

| Catrice a răspuns (pentru kidi):

Pai ce zic.
Daca copii care le-au trimis le-au șters de pe grup, nu le mai pot vedea nimeni și automat se șterg și din memorie unde sunt/erau stocate.

| kidi explică (pentru Catrice):

Da,dar copii n-au șters pozele.Doar la ea apare ca fiind șters dar ea nu le-a șters.

| Catrice a răspuns (pentru kidi):

Poate le-o fi șters altcineva...de unde știi că nu copii le-au șters?

| kidi explică (pentru Catrice):

Pai pentru ca la ei pe wapp apar pozele și apăre ca au foat trimise de ei, au arătat asta.Doar la ea pe tel apare aia cu "acest mesaj a fost șters" deși nu le-a șters