| 123shadow123 a întrebat:

Vine majoratul celei mai bune prietene si nu stiu ce sa ii iau..ne cunoastem din cls I...si vreau sa ii fac cadou care sa o emotioneze..am multe poze cu noi de cand eram mici pana acum..si ma gandisem sa ii fac o carte cu pozele cu noi si un fel de poveste a prieteniei noastre.dar nu stiu unde sa ii fac carte adevarat si cat m-ar costa..asta e o idee dar nu stiu cat de buna poate fi si cat de rentabila. aveti alte idei? ceva emotionant legat de prietenia noastra.

4 răspunsuri:
| TheBlackAng3l a răspuns:

Fai daca zici ca ai multe poze un filmulet cu poze, cu melodii, cu mesaje despre timpul petrecut si daca poti sa faci rost de un videoproiector pui filmuletul exact atunci la perecerea ei big grin

| 123shadow123 explică (pentru TheBlackAng3l):

Da,e o idee buna.Numai ca nu stiu cum as putea pune un videoproiector pentru ca isi face majoratul la un local.O sa aiba dj, dar el aduce numai laptop, boxe, lumini.Nu cred sa aiba si videoproiector. Chiar ar fi emotionant sa ii pot face asta.Multumesc pentru idee!

| 123shadow123 explică (pentru TheBlackAng3l):

M-am gandit sa ii fac si un album personalizat..am vazut unul dragut intr-un magazin care are coperta ca o agenda, dar as vrea sa fie ceva original, facut de mine..cu poze si hartie colorata pe care sa scriu cateva lucruri despre noi. aveti vreo idee cam cum as putea face asta?

| TheBlackAng3l a răspuns (pentru 123shadow123):

Ia un registru si baga tu pozele in el...decupeaza foile,scrie la poze ceva frumos, sensibil, o gluma, o urare, o amintire...