| Lyndsey a întrebat:

Promit funda pentru cel mai bun raspuns.
Vreau sa fac un movie cu poze si am descarcat "WONDERSHARE DVD SLIDESHOW BUILDER". Insa am o problema. As vrea sa pun si muzica de fundal pentru fiecare poza. Dar problema este ca nu stiu cum sa fac ca sa stea imaginea in loc mai mult, adica sa nu se deruleze asa repede. Va rog frumos, ajutati-ma! Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Te duci la settings si acolo ai posibilitatea sa reglezi timpul cat sta poza (pentru toate), sau jos (acolo unde ai toate pozele (filmul) si cu mouse-ul tragi de fotografia respectiva (din partea dreapta) cat doresti sa tina, ca timp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cu acel rogram.Eu folsosesc programul picasa pentru clipuri video din poze, poti pune si muzica pe fundal dar si sa scrii ceva frumos la fiecare poza in timp ce canta muzica, cu diferite litere si culori.Trebuie doar sa setezi programul in limba romana.

| Moryami a răspuns:

Muzica pe fundal? Foloseste Audacitywinking