| ღArySოﺁℓεღ a întrebat:

Puteti sa ma ajutati? Vreau sa-mi fac un sait personal si nu stiu cum.Am cont pe Google, Twiter si Facebook.Ma pot ajuta cumva? Dau funda plzzz imi trebuie!

Răspuns Câştigător
| AcI a răspuns:

Nu am auzit de cuvantul *sait*
Poate site?
DAca vrei un site personal ai 2 varianta!
1.Iti cumperi domeniul +host
2.Incercei ceva free gen www.ucoz.com www.webly.com www.piczo.com sau alte chestii de genul :)

Deci ca sa faci un site ai nevoie de cateva cunostie :)
Dar vezi ca daca ai cont google
Dai la setari-setari cont si la produsele mele ai acolo site/uri :) dai click si e un buton mare albastru care scrie CREATI UN SITE :), alegi un sablon si vezi tu ce mai faci pe acolo ( nu am incercat si nu stiu exact ce sa iti spun)

4 răspunsuri:
| Leandro a răspuns:

Incearca www.ucoz.ro, probabil cel mai simplu sistem prin care poti sa-ti creezi un site sau blog gratuit! Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati, vine cu o interfata in limba romana si adresa de tip nume.ucoz.ro!
uCoz ofera tuturor celor inregistraţi, gazduire, domeniu gratuit (de tip nume.ucoz.ro), spatiu nelimitat (care porneşte de la 400 MB si creste constant), peste 250 de teme gratuite, posibilitatea de a-ti crea un forum-portal, magazin online şi multe altele.

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Mult succes!

| Barney a răspuns:

Eu iti pot face un site, daca mai ai nevoie da-mi un PM cu detaliile despre ce fel de site vrei.

PS. Nu conteaza ca ai cont pe google, twitter, facebook

| ღArySოﺁℓεღ explică:

Scuze site si da imi trebuie!

| noob a răspuns:

Sait.
Ahahahhahahahaha! Iti trebuie?