| aleandree16star a întrebat:

Buna,puteti sa-mi spuneti si mie un sait sau o aplicatie de editat poze si videoclipe foarye bun
Sa poti pune stikere sa decupezi sa lipesti sa schimbi culoarea sa faci efecte speciale
Daca stiti sa-mi spuneti dar sa fie bun pentru tableta sa se poata folosi pe tableta.

1 răspuns:
| JustVlad_3436 a răspuns:

Cel mai bun si util pentru Android sau iOS, dupa parerea mea, este Pixlr, varianta integrala, nu cea Express. Insa nu este nici pe aproape de ce poti face cu Photoshop sau CorelDraw pe un PC. happy