| LoVe_FeRy_1990 a întrebat:

Puteti sami spuneti va rog cat costa un telefon LG KP 500 cookie cu touchscreen la Vodafone? Cat costa?

Răspuns Câştigător
| Maddiie a răspuns:

Am avut si eu telefonul si. e rezistent, ce-i drept, insa merge foarte greu si se defecteaza repede. Iti recomand sa alegi altceva de acei 400-500 de lei pe care i-ai fi dat pe LG Cookie. happy

1 răspuns:
| thechangeman a răspuns:

Telefonu ala e o mizerie si sigur te vei plictisi pe el, du-te si intreabai pe aia de la vodafoane ca sunt anumite abonamente in care poti achizitiona mai ieftin telefonul si altele, dar parerea mea este ca dai bani de pomana