| raluioana a întrebat:

recent am avut stricata unitatea de la calculator iar dupa ce a fost reparata si am intrat pe contul meu de youtube am constatat ca mi s-au sters toate playlist-urile.cine stie de ce s-au sters si cum le-as putea recupera?

Răspuns Câştigător
| andreicaia99 a răspuns:

Simplu! deoarece in interiorul unitatii s-a stricat deci la soft si acesta daca e stricat sterge tot ce ai. nu le poti recupera

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu ai cum sa le recuperezi.

| BigG a răspuns:

Numai cineva cu acces la cont putea sa le stearga. Odata sterse nu mai ai cum sa le recuperezi.
Iti recomand sa iti schimbi parola la cont.