| emaemma a întrebat:

(scuza-ti categoria) as vrea sa stiu cum pot sa editez un film creat in movie maker; filmul e deja salvat in PC si nu stiu cum sa il editez... Va rog sa ma ajutati, multumesc anticipat! happy Dau Funda! big grin

Răspuns Câştigător
| razvanadriann a răspuns:

Pai. cel mai simplu ar fi sa il deschizi cu movie maker si sa te joci cu efectele sau cu ce ai tu nevoie.
Atat timp cat nu poti da "Merge all" la efecte ( in caz in care a fost deja editat) ca si in Photoshop, nu ar fi o problema asta.
Bafta!

2 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Il deschizi cu acelasi program, dar daca nu ai salvat filmul ca proiect, nu mai poti reveni la ceea ce era initial.