| Calin_Alexia_2001 a întrebat:

Se poate sa recuperez o conversatie de pe Fb? Daca da atunci cum?

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca NU ai sters conversatia, atunci poti intrain contul tau de pe un calculator, prin browser.
In contul tau, in meniul din coloana stanga dai click pe messenger (mesaje), iar acolo vor aparea totii cu care ai purtat conversatie (mai putin cele sterse de tine).
Tot acolo apar si mesajele arhivate, la meniul corespunzator (arhive).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu părere de rău, este imposibil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă tu ai șters conversația este imposibil să o mai recuperezi.

| xSega a răspuns:

Nu poti

| Pietricel a răspuns:

Nu se poate.