| Ionut_Alex_1991 a întrebat:

Bună seara. Acum cateva zile S-a luat curentul iar pc ul meu de atunci nu se mai deschide. M-am gândit că poate e de la sursa. L-am "bijuterit" Si cand am scos sursa din piulite si stătea prost pe carcasă a pornit, ă stat 5 secunde nu îmi arată nimic pe desktop si s-a stins. Si făcea asa intr una singur. Cand am pus sursa in șuruburi inapoi nu a mai pornit deloc. Stie cineva?

1 răspuns:
| NGheorghe a răspuns:

Ce sa zicem? Trebuie măsurate toate murele de ieșire. Dacă nu ai un aparat de măsura sau măcar un voltimetru atunci nu ai ca sa faci... curentul nu se vede, nu miroase si nici zgomot nu face.