| Andreeauta a întrebat:

Am incercat sa-mi fac cont de nteflix. Am inserat toate datele si la urma imi zice ca a aparut o eroare. Ieri cand am incercat mi-a zic ca nu accepta cardul. Ce poate fi de facut?

Răspuns Câştigător
| BogdanM275 a răspuns:

Cel probabil nu vei reuși mai mare lucru dacă alegi să mergi la bancă, dar e clar că e o problemă ori e legată de cardul tău ori nu vor ei să il accepte dintr-un anumit motiv.

6 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Schimba cardul.

| Sn4k3 a răspuns:

Ori n-ai introdus bine datele, ori e ceva in neregula cu cardul. Vezi daca-ti poti face cont Paypal sa platesti prin el.

| BogdanM275 a răspuns:

Încerci cu alt card sau cumperi un Netflix Gift Card de pe site-uri cum ar fi g2a.com și îl activezi cu VPN după caz.

| Andreeauta explică (pentru BogdanM275):

N am alt card. Daca merg la banca oare rezolv ceva?

| BogdanM275 a răspuns (pentru Andreeauta):

Cel probabil nu vei reuși mai mare lucru dacă alegi să mergi la bancă, dar e clar că e o problemă ori e legată de cardul tău ori nu vor ei să il accepte dintr-un anumit motiv.

| Lovelypeaches100 a răspuns:

Ca cineva care are si hbo go si Netflix, as zice sa lasi netflixu, acum cu siguranta nu se mai merita, o sa apara si disney plus salveaza-ti banii pe aia.

| Sn4k3 a răspuns (pentru Lovelypeaches100):

De ce nu se mai merita acum laughing?