| ManuPanur a întrebat:

Acum cateva zile mi-am facut un cont de onlyfans si am bagat cardul pentru un content gratuit, dupa am sters cardul si m-am dezabonat, pe urma am dat refresh la pagina, am incercat sa vad daca mai merge sa ma abonez si tot mergea. Mi s-a facut frica asa ca am dat delet la cont, dar nu stiu sigur daca s-au sters si datele mele de pe card.

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Pai daca e content gratuit, de ce te-ai speriat ca inca mergea sa te abonezi? Nu ai nevoie de card daca e ceva gratis. S-au sters datele cardului.

| Violleta2022 a răspuns:

Totul ramane in memoria programului, indiferent cat ai sters tu.