| ramona100 a întrebat:

Am mai pus aceasta intrebare dar nu am primit raspunsul dorit si vreau sa o reformulez. Am instalat de aproape o luna Windows XP SP3 si imi place. Din pacate la pictograme (iconuri), la poze, fisiere, foldere etc nu imi arata cand pun cursorul mouse-lui pe ele denumirea lor, dimensiunea lor si toate datele necesare, nu arata nimic. Aceste informatii le pot vedea daca dau la Proprietati (Properties) cu click dreapta pe ele, dar e o pierdere de timp pentru mine si vreau sa-mi arate direct cum e normal. Precizez ca am reinstalat SP3 si tot nu imi arata, am schimbat recent si placa video dar ma indoiesc ca e de la ea, mi se pare imposibil, dar in fine. Am antivirusul Avast cu licenta de 12 luni, si am TuneUp Utilities 2010. Nu cred ca ele sunt cauza. Daca cunosteti raspunsul v-as fi recunoscatoare si sper sa va pot ajuta si eu la randul meu. Va multumesc si va urez Sarbatori fericite!

Răspuns Câştigător
| ionut1980 a răspuns:

Tools >>> Folder options >>> View >>> Display file size information in folder tips ( sa fie bifata )

2 răspunsuri:
| drg1994 a răspuns:

Ia sa resetezi biosul sa vezi!

| ramona100 explică:

Buna Ionut! Iti multumesc enorm. Imi arata acum. Si ce simplu era dar nu m-am gandit la optiunile din folder, doar in panoul de control cautam zilnic. Pentru mine are o foarte mare importanta raspunsul tau. M-a ajutat enorm. Mult succes in viata si fericire. Sarbatori fericite!