| Georgemtb a întrebat:

am o problema cu PC-ul/router-ul. Bun: vreau sa ma conectez la o alta retea (adica la un alt router nu stiu daca am folosit termenul corect) si imi zice: "Windows was unable to connect to "Marius-PC_Network". Pe telefon merge sa ma conectez la "Marius-PC_Network" dar pe PC nu. Problema arata cam asa: https://www.youtube.com/watch?v=EbtcQmPHesc&feature=yout u.be. Dau funda. Multumesc.

2 răspunsuri:
| Smutcu_Amira_2000 a răspuns:

Nu merge pentru ca poate intai trebuie sa te deconectezi de la reteaua la care esti conectat.

| Georgemtb explică (pentru Smutcu_Amira_2000):

Pai m-am deconectat, te-ai uitat la videoclip?