| aleser18 a întrebat:

Am un router CANYON cnp-wf514n1a i-am pus numele SERGIU_Network... si cand vreau sa ma conectez imi zice: Windows was unable to connect SERGIU_Network ce sa fac?
PS:Am un laptop Compaq presario cq56 cu windows 7
Daca va ajuta cu ceva

3 răspunsuri:
| aleser18 explică:

Ne...prima data imi mergea sa ma conectez da nu stiu ce am facut si numai mergecrying(

| aleser18 explică:

Am rezolvat cu conectarea da' imi apare ca n-am platit factura.
Si am net de la Coco tv

| crysul a răspuns:

Am acelasi model de laptop si merge sa ma conectez la router, eu zic ca modelul routerului este de vina recomand sa folosesti alt router, mai compatabil