| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o imprimanta hp deskjet F2400 si ma intrebam daca ii pot reumple cartusele?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sal eu am lucrat la cartuse la hp, pe langa cele lexmark sunt bune. le poti incarca si acasa ma poti contacta la id- misulet22 si iti spun si cum le incarci

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si app.cipurile de memorie se strica la imprimantele laser.adica care merg pe toner. la hp cu cerneala rar se int.nu mai dezamagi omu :pe

www.mirceabondar.com

| lacri a răspuns:

La hp nu`s ok cartusele. mai bine iti iei un lexmark. parerea mea.
am avut hp si dupa un an mi s`au stricat cartusele. pentru ca au cipuri de memorie.