| cflori a întrebat:

Buna seara, Am un iphone 4s am facut update fara sa vreau aveam Orange inainte pe el cred ca avea jailbreak facut habar n-am ca l-am luat de la o fata.Si acum cand am sim-ul bagat apare asa " Only compatible sim cards from a supported carrier may be used to activate iphone.Please insert the SIM card that came with your Iphone or visit a supported carrier`s store to recive a replecement SIM car" ce pot sa fac? zice SIM not valid inainte mergea Orage.are Os.5.1.1 ceva de genul.

33 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns (pentru cflori):

Ai primit vreun mesaj de la mine? Că mie nu îmi confirmă trimiterea mesajului și nici nu apare în sentbox.

| cflori explică (pentru 0rlando):

N-am primit nimic.Mai incearca sau lasa-mi aici un id daca poti.

| sebifam a răspuns:

CATA bataie de cap:::::