| Bumby97 a întrebat:

am o mare problema : mi-am updatat Iphon-ul 3GS aseara totul a decurs ok si cand s-a instalat tot mi-a arat aceasta eroare THE SIM CARD INSERTED IN THE IPHONE DOES NOT APPER TO BE ACTIVATED, PLEASE INSERT THE SIM CARD THAT CAME WITH YOUR IPHONE OR VISIT A SUPPORTED CARRIER STOTE TO REPLACEMENT SIM CARD’ si de atunci nu pot face nimic.Trebuie sa va informez ca eu am cumparat acest IPhone deci nu am THE SIM CARD THAT CAME WITH MY IPHONE.Va rog din inima AJUTOR.

1 răspuns:
| Patricia_Pop_1991 a răspuns:

Si eu am un Iphone 3gs si am vrut sa-mi updatez si nu imi mai gaseste nici o retea imi zice there is no sim card