| andreimpwr a întrebat:

Bună seara, aș avea nevoie de o mică părere. Peste putin timp voi pleca pe camion pe comunitate. În ziua de astăzi cum tehnologia este parte din noi, m-am gândit ca un lucru pe care ar trebui sa-l iau in calcul ar fi Internetul laughing Avem vreun șoferas de camion sa îmi zică și mie cum fac sa am internet nelimitat pe cartela de România? Exista vreo opțiune specială pentru asemenea cazuri și dacă da care ar fi aceea? Mulțumesc ????????

2 răspunsuri:
| zilog a răspuns:

Există mai multe cartele care merg in toate tarile de pe planeta ca si când ai fi in România si nu trebuie să mai plătesti ca și când ai fi in Roming
https://www.nobeltelecom.ro/#cartele

UITE AICI CELE MAI BUNE TARIFE DE PE PLANETA https://www.lycamobile.ro/ro/rates/#/roaming

| dinaprilie a răspuns:

Cu cartela de Romania sau mai bine zis cu optiunea de pe cartela ta merge vreo 3 luni in afara daca nu te intorci deloc in Romania. Altfel stai linistit ca o sa ai beneficii ca in Romania cand vei fi trecut granita.