| Daniel_George_1994 a întrebat:

Buna seara, as dori sa stiu daca exista vre`un program ceva care sa imi genereze toate cuvintele in limba romana formate din 8 litere. Sau, daca ma poate ajuta cineva cu ceva exemple... ca nu prea stiu cuvintele din 8 litere...

5 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Înceacă cu un dcționar.Fie eol și on line. Ceva de genul ăsta:
http://www.dictionare-online.ro/
Succes

| crazy125 a răspuns:

Cauta in dictionar, vei gasi foarte multe cuvintehappy.

| Dismally a răspuns:

Nu exista un astfel de program.

| Rony56 a răspuns:

Cred ca babylon dar nu sunt sigur nu stiu de programul ala, incearca!

| Aamerican a răspuns:

Cauta in dictionar, e cel mai bine si acolo gasesti si ce inseamna si cuvintele, sper ca te-am ajutat (parearea mea )