| Gangsta43 a întrebat:

Buna seara ce parere aveti despre Xbox 360 +Kinect se merita consola daca da. de ce? Dau fundita si voturi pentru raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| mrclaust a răspuns:

Consola se merita (sincer eu as prefera un PS3) dar daca nu sunt in casa copii sub 12 ani kinectul nu se merita (si repet moveul pentru ps3 se merita pentru orice varsta)

5 răspunsuri:
| mrclaust a răspuns:

Faby o consola parearea mea este ca se merita la orice varsta dar jocurile jocurile pentru kinect sunt prea copilaroase (mai ales grafica), dar daca ar scoate jocuri mai mature (ceva de genu un simulator de lupte ar fi un super succes, mai ales ca kinect are foarte mult potential), si eu as fi tentat sa il cumpar. DAR PE SCURT DA SE MERITA O CONSOLA LA ORICE VARSTA. P.S Move si Kinect sunt accesori.

| AllysaDeea a răspuns:

Da chiar merita sa o cumperi, eu mi-am cumparat in urma cu 2 saptamani si nu ma mai pot desparti de ea plizzzz funda laughing

| isis5001 a răspuns:

Este f dragut si calitativ, dupa parerea mea xboxul mai ales in combinatie cu kinect, ti se permite sa devii parte activa a actiunii ce se petrece in joc, cu ocazia asta mai faci si niste miscare laughing si calitatea imaginii mi se pare mai buna la xbox, poti juca acele jocuri interesante online gen Call of Duty sau Mortal Kombat pe xbox. Eu consider ca raportul calitate- pret pentru pachetul cu xboxul si kinectul este unul f bun. happy Ar fi bine sa te informezi la magazin inainte sa il cumperi. happy

| banditujonny a răspuns:

Da se merita pentru ca este amuzant e bun si la sport si... te distrezi

| Gangsta43 explică:

Am 16 ani sa mai strang bani sa imi cumpar un ps3 se merita la varsta mea?