| Flaviucu a întrebat:

Buna seara, mi-am cumparat o tableta Allview Frenzy de la un prieten si nu imi recunoaste cartela sim. Cred ca tableta a fost cumparata pe abonament de la Orange. Care ar fi problema?

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

E codata pe Orange. Daca inca mai este in garantie, du-te cu ea la magazinul de unde prietenul tau a achizitionat-o si spune-le sa ti-o decodeze pretul este intre 30-50 lei.

| Stefybuc a răspuns:

Salut, problema ai dezvaluit-o singur, si anume: cumparat pe abonament Orange, din cate inteleg eu e codata pe Orange thinking am citit acum pe google, o decodare ar costa vreo 50 lei, acum nu stiu, daca vrei sa faci tu asta acasa cauta pe net, gasesti multe pe google.comwinking