| sanziana86 a întrebat:

Buna seara, sunt blocata de 4 zile pe Facebook din nu stiu ce motiv si as dori sa stiu cand ma deblocheaza. Multumesc, ast un ras.

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Blocata in sensul ca e blocat contul sau te-a blocat cineva? laughing

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă esti blocată de la anumite functii (postari/ comentarii/mesaje/distribuiri etc) atunci caută să vezi ce scrie în Inboxul de asistență (deschide rubrica si citeste).
Dacă însă ti-au dezactivat contul temporar, atunci verifică-ti emailurile ( dacă obisnuiai sa te loghezi cu contul de yahoo) sau urmareste noile sms-uri (daca te logai cu nr de telefon).
Vei afla si motivul in cateva zile. Unii au fost informati printr-un mesaj abia după 30 de zile.